Blog > Komentarze do wpisu

PODRÓŻ EGZOTYCZNA, CZYLI ŻEL POD PRYSZNIC KARAMBOLA Z MALEZJI JARDINS DU MONDE YVES ROCHER

    W swoich słynnych "ogrodach świata" firma Yves Rocher przygotowała dla swoich klientek kolejny apetyczny kąsek na prawdziwą ucztę zmysłów, w szczególności dla naszego powonienia. Tym razem przenosimy się daleko na wschód, do Azji, a konkretnie do Malezji, gdzie w swoim naturalnym środowisku rośnie pewne drzewko - oskomian  pospolity, zwany zwyczajowo karambolą lub  gwiaździstym owocem.

karambolafotolia_46467209_subscription_xxl1  Karambolę można kupić u nas w kraju, ale nie jest zbyt popularna. Podobno w smaku jest słodko-kwaśna i wygląda ładniej niż smakuje...Ale my dzisiaj skupiamy się nazapachach. A zapach nowego żelu pod prysznic Karambola z Malezji z gamy Jardins du Monde to dla mnie...zapach nadchodzącego lata, wakacji, urlopu, nawet, jeśli nie spędzę go w egzotycznym miejscu. Kojarzy mi się z targowiskiem, na którym stoją stragany pełne dojrzałych w słońcu owoców, z drinkiem (bezalkoholowym!) ozdobionym  gwiazdeczką karamboli lub z sałatką owocową, przygotowaną z tropikalnych składników. Apetyczny, owocowy, ale nie za słodki, orzeźwiający.

    Kolor też ładny, słoneczny...

zel_pod_prysznic_karambola_z_malezji_349401Żel ma przyjemną     konsystencję, gęstą, przez co nie wycieka między palcami i jest wydajny. Wystarczy niewielka ilość, żeby zwykły prysznic stał się niezwykłym doznaniem. Wieczorem usuwa zmęczenie, relaksuje, a rankiem dodaje energii. Szkoda tylko, że nie utrzymuje się ten piękny zapach dłużej na skórze...Za to w łazience aromat jest wyczuwalny przez wiele godzin.

    Pieni się delikatnie i jest delikatny dla skóry. Na pewno jej nie wysuszy. Ja mam wrażenie, że skóra jest miękka i przyjemna w dotyku po jego użyciu. Nic dziwnego, skoro skład zasługuje na uznanie: 98% składników pochodzenia naturalnego, 0% składników pochodzenia zwierzęcego i 0% parabenów.

    Żel pod prysznic Karambola z Malezji znajdziecie w salonach Yves Rocher i w sklepie internetowym. W promocji koszyuje 7,90zł/200ml.  Koniecznie idźcie i powąchajcie, a zrozumiecie mój zachwyt. Jeśli nie macie w pobliżu sklepu stacjonarnego ten żel i wiele innych apetycznych zapachów Jardins du Monde znajdziecie TUTAJ.

 

piątek, 15 maja 2015, vipala

Polecane wpisy

KobietaMag.pl - Klub Urody