Blog > Komentarze do wpisu

NOWA KAMPANIA DLA EKSPERTEK STREETCOM - OPTIMA CARDIO POTAS +

    Cieszę się bardzo, gdyż po raz kolejny uczestniczę w kampanii prowadzonej przez Streetcom. Tym razem zostałam Ambasadorką bardzo ciekawego i wartościowego pod względem zdrowotnym produktu, jakim jest margaryna Optima Cardio Potas +. Zaledwie dwa dni temu dostałam przesyłkę, w której znalazłam 4 opakowania margaryny o wadze 400 g, ulotki oraz Przewodnik Ambasadorki. Spróbować trzeba było jak najszybciej, najlepiej w czasie kolacji...I tak margaryna Cardio Opima Potas + zagościła w mojej kuchni na dobre!

IMG_20170210_0933592

       Margaryna została przetestowana nie tylko przez domowników, ale na poczęstunek "załapała" się moja siostra z mężem. Jedno opakowanie musiałam dać jej na wynos, bo ona mieszka 50 km od mojego domu i stwierdziła, że nie będzie mogła wpadać na kanapeczki...

    Ja próbowałam już innych rodzajów margaryn Opima Cardio i muszę przyznać, że pozytywnie wyróżniają się walorami smakowymi na tle innych margaryn, których, prawdę mówiąc, niezbyt lubię. Optima Cardio naprawdę smakuje dobrze, a przy tym zawiera cenne składniki ważne dla zdrowia.

    Optima Cardio Potas + to nowy produkt, który przynosi podwójną korzyść dla naszego serca: obniża poziom cholsterolu, dzięki zawartym w niej sterolom, zaś potas reguluje ciśnienie krwi.

    W tej chwili nie mogę stwierdzić, jaki wpływ na moje zdrowie będzie mieć  włączenie tego produktu do diety, gdyż na to potrzeba co najmniej 2-3 tygodnie. Jedno opakowanie powędruje do moich rodziców i cioci, która często u nich bywa na posiłkach. W ich wieku problemy z cholesterolem i ciśnieniem występują nagminnie, a zatem obiecali mi, że zrobią sobie badania porównawcze. Trzymam ich za słowo!

    Jeśli spotkacie na półce w sklepie ten produkt, to mogę Wam go polecić. Na pewno warto spróbować.

piątek, 10 lutego 2017, vipala

Polecane wpisy

Komentarze
2017/02/10 17:27:13
fajny wpis!
KobietaMag.pl - Klub Urody