Tagi
KobietaMag.pl - Klub Urody
Kategorie: Wszystkie | kuchnia | uroda, pielęgnacja | wszystkie
RSS
niedziela, 31 stycznia 2016

Czy lubicie jogurty? Ja bardzo, ale wybieram tylko te naturalne, bez "wsadów owocowych". dosładzanych cukrem lub sztucznym słodzikiem, o chemicznym smaku i zapachu. Ani to smaczne, ani tym bardziej zdrowe.

  I oto ja otrzymuję ogromną  pakę od streetcom.pl z informacją, że zostałam...Ambasadorką kampanii nowej Activii= jogurtu naturalnego i owoców!

W paczce znalazły się 32 jogurty w czterech smakach: jogurt naturalny i brzoskwinie, jogurt naturalny i suszone śliwki, jogurt naturalny i maliny oraz jogurt naturalny i truskawki.

 

Spróbowałam, ale najpierw sobie poczytałam ulotkę...i przyznaję, że ten produkt podbił moje serce, a raczej kubki smakowe. Po prostu jest pyszny! I muszę się zgodzić, że różni się zdecydowanie od nielubianych przeze mnie jogurtów owocowych. Już sam skład brzmi obiecująco, gdyż jest to głównie naturalny jogurt wzbogacony specjalnymi bakteriami usprawniającymi trawienie, a do tego odrobina owoców bez żadnych polepszaczy smakowych. I rzeczywiście wyszło z tego idealne połączenie. Jogurt składa się z dwóch warstw: na górze kremowy, naturalny, pod spodem owoce. Razem stanowią orzeźwiającą całość, bez posmaku "chemii"...

Z prawdziwą przyjemnością wypełniam mój obowiązek Ambasadorki i testuję, i testuję...Ale rodzina i znajomi jakoś dziwnie palą się do pomocy...

   Cieszę się z tego produktu także dlatego, że z czystym sumieniem mogę Wam go polecić i nie będę się za niego wstydzić, gdyż jest naprawdę bardzo dobry. Szukajcie go w sklepach i posmakujcie. Nie zdradzę, który został moim faworytem. Same znajdźcie swojego!